Tez Yazdırma Danışmanlığı

Tez yazmak çok zorlu bir süreçtir. Bu tez yazdırma sürecinde tez nasıl yazılır sorusu akıllara gelmektedir. Tez yazarken öncelikli olarak seçilen konu sınırlandırılmalı, hipotez kurulmalı hipotez kurulduktan sonra araştırma planı geliştirilmeli ve araştırma metodu geliştirilmelidir. Ve daha sonra kaynak kontrolü yapılmalıdır. En son olarak tez yazım kuralları vardır. Bu kurallar üniversiteye göre değişmekle beraber birçok yönden benzerdir.  Tez yazdırma, sürecin son aşamasıdır. Tez yazdırmadaki temel amaç, araştırma problemi ile ilgili yapılmış çalışmaları, bulguları ve  yorumları kullanıcıya ulaştırmaktır.

Tez Yazım Merkezi İstanbul

Tez yazdırmak için danışmanlık firması arıyorsanız internetten araştırma yapıp rastgele bir tez yazım merkezi bulup onunla çalışmayın. Tez ofisinden daha önce hazırlamış oldukları referans tezleri inceleyiniz. Çünkü akademik tez danışmanlığı konusunda referansları incelemeden firmayla anlaşırsanız belki de kabul edilmeyecek bir tez elde etmiş olabilirsiniz hem de ücret ödeyerek. Sizlere tavsiyemiz tez yazdırma danışmanlığı alırken mutlaka firmayı inceleyeniz profesyonel çalışıp çalışmadıklarını ve akademik yeterliliğe sahip olup olmadıklarını. İstanbuldaysanız tez ofisimize uğrayıp İstanbul dışındaysanız web sayfamızdan referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Anova Akademi olarak % 100 öğrenci başarısını referans almaktayız. Etkili ve sürekli iletişim ile tezin her aşamasında sizlere bilgilendiriyoruz. Ayrıntılı bilgi almak ve bizlere ulaşmak için web sayfamızı inceleyebilir,whatsapp danışma hattında sorularını sorabilir veya tez ofisimize uğrayabilirsiniz.

Yüksek Lisans Tezi Yazdırmak Ne Kadar Sürer?

Yüksek lisans bitirme tezleri 90-120 sayfa arasında değişir genellikle. Yaklaşık olarak literatür 2-3 ay sürebilir.  Spss analizi de 1-2 ay sürmektedir.  Yüksek lisans tez yazdırma ücretleri de tezin sayfa sayısına,tezin konusuna ve tezin yazım diline bağlı olarak değişir. Ortalama bir fiyat almak için web sayfamızın hesaplama bölümünü kullanabilirsiniz.