Akademik Tez Danışmanlığı

Tez yazımı çok zorlu ve emek isteyen uzun soluklu bir iştir. Tez yazımı yapacak olan kişi tez yazımı ve tez konusunda yeterli bilgi birikimine sahip olması gerekir. Tez yazımı lisans, ön lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesinde tezsiz ve tezli olmak üzere iki kategoride yazılır. Aynı zamanda tezin nicel ve nitel olması da tez yazımını yakından ilgilendiren çok önemli bir durumdur. Tez yazımı yapacak olan kişinin konuya hakim olması ve konu ile ilgili gereken tüm verileri toplamış de olması gerekir. Tez yazdırmak istiyorum diyen kişilerin bu konulara dikkat etmesi gerekir.

 Akademik Tez Yazımı Nasıl Yapılır?

 Tez yazımı lisans, ön lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için yapılır. Aynı zamanda tez yazımı nicel ve nitel olarak yazılır. Tez yazımı konusu ile ilgili olarak öğrencilerin pek çok endişesi bulunur. Örneğin; öğrenciler tezin akademik dil ile yazılması hakkında endişe duyar. Çalışmalarında intihal yapma ihtimalleri olduğu için tez danışmanlarından yardım alırlar. Tez yazımında önemli olan bir kaç önemli konu vardır. Bunlar ise; tezin içeriği konunun başlığı ile bağlantılı olmalı, tez akademik dille yazılmalı, tez üniversitenin belirlediği tez yazım kılavuzuna uygun olarak yazılmalı, tezin intihal oranları enstitünün belirlediği oranın altında olmalı ve son olarak tezin içerik kısmı tezin düzeyine uygun olması gerekir.

 Ön lisans öğrenciler için tez yazımı ise, genellikle otuz ile elli sayfa arasında değişiklik gösterir. Lisans tezleri ön lisans tezlerine göre daha kapsamlıdır. Elli ile yetmiş sayfa aralığında değişiklik gösterir. Yüksek lisans tezleri ise lisans tezlerine göre çok daha kapsamlı olduğu için yetmiş ile yüz seksen sayfa aralığında değişim gösterir. Akademik çalışmaların en üst seviyesinde bulunan çalışma ise doktora çalışmalarıdır. Tez hazırlama merkezleri tarafından tüm bu tezlerin yazımı yapılır. Tez yazım merkezi İstanbul deneyimli kadrosu ile özgünlük garantili kaliteli tezler üretiyor.

 Tez yazımı konusunda sıkıntı yaşayan pek çok öğrenci, eğitim öğretim hayatı boyunca sıkça tez hazırlama merkezlerine başvuruda bulunuyor. Tez yazımı ise bu merkezlerde görev yapan uzman ekip ile birlikte lisans, ön lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde yapılır. Ödev Tez Proje Merkezi olarak da tez yazımı konusunda her seviyeden öğrenciye profesyonel olarak hizmet sunuluyor. Tez yazdırma merkezleri sayesinde tezinizden yüksek puan alabilir ve bölümünüzü daha kolay bitirme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede en zorlu tezlerin bile üstesinden tez yazdırma merkezlerinin de desteğini alarak kolaylıkla gelebilirsiniz.

 Tez Yazdırma Fiyatları

 Tez yazdırma fiyatları 2021 pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Tezin uzunluğu, niteliği, niceliği, tez yazımı yapan kadronun yetkinliği gibi pek çok etken fiyatların üzerinde etkilidir. Tez yazdırma ücretleri ekşi sözlükte en sık konuşulan ve tartışılan konular arasında yer alıyor.

 Aynı zamanda İstanbul’da tez yazdırma fiyatları danışmanlık şirketine göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle danışmanlık şirketi seçerken hem kadronun sağlamlığına hem de tezlerdeki başarısına bakmadan tercih yapmamaya özen göstermeniz gerekir. İstanbul en uygun tez yazdırma danışmanlık şirketi uzman kadrosu ve tez yazdırma konusundaki başarısı ile dikkat çeken Kikare Akademi’dir.